Kurumsal

Ödüllerimiz

2017-2018

  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu resim yaşımasında İlçe Üçüncülüğü,
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan “100 YILIN ŞAFAĞINDA CUMHURİYET” konulu şiir yazma yarışmasında Bahçelievler İlçe Birinciliği,

2016-2017

  • AREL Anadolu ve Fen Lisesi Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu HAYALİM ODTÜ temalı Kısa Film Yarışması Birinciliği,
  • Bahçelievler ilçesinde ilkokullar arasında düzenlenen Bahçelievler MEM Şehit Mahir Ayabak Sınıflar arası Satranç Turnuvası 4.sınıflar İlçe Birinciliği,
  • Bahçelievler Milli Eğitim İlçe Sporları Satranç Turnuvası ortaokullar kategorisinde İlçe Birinciliği, ilkokullar kategorisinde İlçe Üçüncülüğü,
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Liseler Arası Kitap Okuma Yarışması'nda İlçe Üçüncülüğü,

2015-2016

  • İstanbul genelinde yapılan 11. Satranç Takım Turnuvası’nda İstanbul İkinciliği ve İstanbul Üçüncülüğü,
  • Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği okular arası satranç turnuvasında okulumuz ilkokullar kategorisinde İlçe İkinciliği, ortaokullar kategorisinde ise İlçe Üçüncülüğü
  • Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği satranç turnuvasında bireyselde İlçe Birinciliği,
  • Türk Coğrafya Kurumu’nun düzenlediği 9. Liseler Arası Ulusal Proje / Kısa Belgesel / Animasyon Yarışması'ndaTürkiye Üçüncülüğü (Lise)
  • Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Şiir Yazma Yarışması'nda Bahçelievler İlçe İkinciliği,

2014-2015

  • İstanbul Lale Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen "Laleyi Yazıp, Çiziyorum" konulu resim yarışmasında İstanbul Üçüncülüğü (İlkokul)
  • Türk Coğrafya Kurumu'nun düzenlediği 8.Liseler Arası Ulusal Proje/Kısa Belgesel/Animasyon Yarışması'nda Türkiye Üçüncülüğü (Lise)
  • İstanbul Büyükşehir Belediye'sinin okullar arası düzenlediği  "Laleyi Yazıp Çiziyorum" resim yarışmasında İlçe İkinciliği (İlkokul)
  • İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının düzenlediği "100. Yılında Milli Destanımız Çanakkale" konulu resim yarışmasında İl dördüncülüğü
  • Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Ortaöğretim Okullararası "1915'ten 2015'e Çanakkale'nin Onurlu Yüzü Konulu Şiir Yarışması" İlçe Üçüncülüğü, (Lise)

2013-2014

  • "İstiklal Marşı'nın Kabulu ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlikleri " ve " Çocuk Hakları İçin Yarışıyoruz" konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında İlçe birinciliği,

2012-2013

  • Avrupa Birliği’nin Romanya’da düzenlediği “Bilimin Yıldızları Yarışması’nda” (Stars of Science) “Küçükçekmece Gölü’nün Su Kalitesinin Değerlendirilmesi” adlı proje ile Avrupa Birinciliği, (Ortaokul)
  • Avrupa Birliği’nin Romanya’da düzenlediği “Bilimin Yıldızları Yarışması’nda” (Stars of Science) “Denizlerden Petrolün Ayrılması ve Petrolün Geri Kazanımı” adlı projeyle Avrupa İkinciliği (Lise)
  • TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması’nda “Denizlerden Petrolün Ayrılması ve Petrolün Geri Kazanımı” adlı projeyle İstanbul Avrupa Bölgesi Üçüncülüğü (Lise)
  • TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması’nda “Vitamini Kaçması” adlı proje Avrupa Bölgesi’nde ilk 18’e girerek sergilenmeye değer görüldü. (Lise)
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Güzel Türkçemizi Güzel Konuşalım Yarışması” İlçe İkinciliği,(Lise)
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Ben Belediye Başkanı Olsaydım” konulu Kompozisyon Yarışması’nda Mansiyon Ödülü (Lise)
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Örnek Tiyatrolar Yarışması” Mansiyon Ödülü, (ortaokul-lise)
  • AREL Münazara Kulübü Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği’nin düzenlediği 4. Türkiye Münazara Ligi’nde tur atlayıp çeyrek finale yükseldi.
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Cumhuriyetimizin 89.Yılı” konulu şiir yarışması mansiyon ödülü (Lise)
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Benim Öğretmenim” konulu Şiir Yarışması’nda İkincilik Ödülü (ortaokul)

2011-2012

  • SEMEP , “Kitosan ile yapılan nikel adsorbsiyona etki eden faktörler projesi ile “En İyi Kimya Projesi” ödülü
  • TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Avrupa Bölgesi Yarışması’nda “Zeytinburnu ilçesinin aldığı dış göçün sonuçlarına dair çözüm önerileri”, “İslam öncesi Türk kültürünün bugüne uzanan bir parçası olan “Atalar Kültü” ile “Veli Kültü” arasındaki ilişki ve bu olguların ders kitaplarındaki yeri” adlı projeler sergilenmeye değer görüldü. 
  • Panorama 1453 Müzesi'nin düzenlediği "Panorama 1453 Müzesi ve İstanbul'un Fethi" konulu kompozisyon yarışması mansiyon ödülü
  • MEB Bilgi ve Kültür Yarışması İlçe Birinciliği,
  • Örnek Tiyatrolar En İyi Kostüm Ödülü,
  • ALKEV Özgün Düşünce Yarışması İl Üçüncülüğü
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Bilgi ve Kültür Yarışması İLÇE BİRİNCİLİĞİ (İlköğretim)

2010-2011

  • Tübitak Liselerarası Proje Yarışmasında “Kitinden Kitosana Kitosandan Yaşama Kullanım Alanlarına Bakış” adlı Proje Yıldız Teknik Üniversitesinde sergilenmeye değer görüldü.

2009-2010

  • “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Konulu Kompozisyon Yarışmasında İl Birinciliği (İlköğretim)
  • “10 Kasım Atatürk’ü Anma” Konulu Şiir Yarışması İl Birinciliği (Lise)
  • “24 Kasım Öğretenler Günü” Konulu Şiir Yarışması İl Birinciliği (Lise)
  • "Cumhuriyet” Konulu Kompozisyon yarışmasında ilçe birinciliği (İlköğretim)
  • “10 Kasım Atatürk’ü Anma” Konulu Şiir Yarışması İlçe Birinciliği (Lise)

2008-2009

  • SEMEP, “CULTURAL DIFFERENCES IN THE USE OF BODY LANGUAGE - VÜCUT DİLİNDE KÜLTÜREL FARKLILIKLAR” adlı çalışma ile En İyi Poster Ödülü 
  • SEMEP, “MARMARA CAN ÇEKİŞİYOR SEN NEREDESİN?” adlı proje ile En İyi Fotoğraf ve En İyi Etüt Ödülü
  • Yahya Kamal Beyatlı Şiirlerini Okuma Yarışması İlçe Üçüncülüğü (Lise)

2007-2008

  • TUBİTAK Ortaöğretim Proje Yarışması Fizik Dalında Marmara Bölgesi Finalisti
  • 2007-2008 “İstiklal Marşı”nı Okuma Yarışması İlçe İkinciliği (Lise)
  • 2007-2008 Mehmet Akif Şiirlerini Seslendirme Yarışması İlçe Üçüncülüğü (Lise)

2006-2007

  • SEMEP En İyi Katalog Ödülü
  • 2006-2007 SEMEP En İyi Maket Ödülü

2005-2006

  • “Hayalimdeki İstanbul” Konulu Resim Yarışması İlçe Birinciliği
  • SEMEP En İyi Röportaj Ödülü 

2004-2005

  • “Öğretmen” Konulu Kompozisyon Yarışması İlçe Birinciliği / İl Üçüncülüğü
  • “Atatürk ve Türkiye” Konulu Resim Yarışması İlçe Birinciliği

2003-2004

  • TURÇEV’in (Türkiye Çevre Eğitim Vakfı) Ulusal Koordinatörlüğünde ECO-SCHOOL Projesi Kapsamında Yapılan Çalışmaların Sonucunda Kazanılan “Yeşil Bayrak” Ödülü
  • İstanbul Valiliği ve Parkorman Müdürlüğü’nün Birlikte Düzenlediği “Hayalimdeki İstanbul” Konulu Atıklarla Proje Yarışması Jüri Özel Ödülü
  • TEMA Vakfı “Yavru TEMA Projesi Kapsamında Düzenlenen Şiir Yarışması” Birincilik Ödülü
  • TEMA Vakfı “Yavru TEMA Projesi Kapsamında Düzenlenen Kompozisyon Yarışması” Üçüncülük Ödülü
  • TEMA Vakfı “Yavru TEMA Projesi Kapsamında Düzenlenen Resim Yarışması” Üçüncülük ve Dördüncülük Ödülleri
  • “Barış, Dostluk, Yardımlaşma, Sevgi ve Paylaşma” Konulu Kısa Metrajlı Film ve Fotoğraf Yarışması Türkiye Birinciliği
  • Uluslararası “Sevgi,Barış ve Çevre” Konulu Fotoğraf Yarışmasında Diploma Derecesi
  • Uluslararası Çevre Projesi SEMEP (Güneydoğu Akdeniz Su ve Çevre Projesi) “En İyi Anket Çalışması” Yarışması İl Birincisi
  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Düzenlediği Resim Yarışması İlçe Birinciliği
  • İl Trafik Müdürlüğü’nün Düzenlediği Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği
  • Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Düzenlediği “Çanakkale Zaferi” Konulu Resim Yarışması İlçe İkinciliği

2002-2003

  • SEMEP En Kapsamlı Çalışma Ödülü İl Birincisi
  • “Şairlerin Şiirlerini Seslendirme” İlçe Birincisi (4-5. sınıflar)
  • “Şairlerin Şiirlerini Seslendirme” İlçe Birincisi (6, 7, 8. sınıflar)
  • “Kendi Şiirini Canlandırma” İlçe Birincisi (Lise)
  • “Kendi Şiirini Seslendirme” İlçe Birincisi (Lise)
  • “Şairlerin Şiirini Seslendirme” İlçe Birincisi (Lise)
  • “Kendi Şiirini Canlandırma” İl Üçüncüsü (Lise)
  • “Atatürk” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi (3. sınıflar)
  • “Atatürk” Konulu Resim Yarışması İlçe İkincisi (6.sınıflar)
  • “Cumhuriyet’e Kanat Çırpmak” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi (3.sınıflar)
  • “Cumhuriyet’e Kanat Çırpmak” Konulu Resim Yarışması İlçe İkincisi (7.sınıflar)

2001-2002

  • “19 Mayıs” Konulu Resim Yarışması İl Birincisi (İlköğretim I. Kademe)
  • “19 Mayıs” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi (Ortaöğretim)
  • “Öğretmenim” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi 
  • “Çanakkale Zaferi” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi
  • İlköğretim “23 Nisan” Resim Yarışması İlçe Birincisi
  • “Yaşayan Atatürk” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi
  • “Dağlarında Yaşam” Konulu Resim Yarışması İlçe Birincisi
  • İlköğretim Koro Yarışmasında İlçe Birincisi
  • Gençlik Korosu Yarışmasında İlçe Birincisi
  •  Gençlik Korosu Yarışması Tek Ses Kategorisinde İl Birincisi
  • SEMEP (South – Eastern Mediterranean Sea Project) Projesinde En Kapsamlı SEMEP Çalışması, En İyi Kompozisyon, En İyi Kartpostal Çalışması, En İyi Resim Çalışması Ödülleri
  • “Atatürk” Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması İlçe Birincisi
  • “Öğretmen” Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması İlçe Birincisi 
  • İstanbul Emniyet Müdürlüğü Öykü Yazma Yarışması İlçe Birincisi
  • İstanbul Emniyet Müdürlüğü “21. Yüzyılda Polis” Konulu Kompozisyon Yarışması İl Birincisi
  • Liselerarası Bilgi Yarışmasında İstanbul Birincisi 
  • UNESCO/SEMEP Yarışması “En Kapsamlı ve En Nitelikli Proje” Ödülü 

1999-2000 ve Öncesi

  • 1999-2000 UNESCO / SEMEP Güneydoğu Akdeniz Çevre Eğitimi Projesi İstanbul Avrupa Yakası Birincisi 
  • 1999-2000 Ses Yarışması İlçe İkincisi
  • 1998-1999 İlköğretim Okulları "Atatürk ve Cumhuriyet" Konulu Resim Yarışması Türkiye İkincisi 
  • 1995-1996 "İyi Şiir Okuma" Yarışma İlçe Birincisi 
  • 1995-1996 Türk Kadın Birliği Tarafından Düzenlenen "Kadın Hakları" Konulu İstanbul Liselerarası Kompozisyon Yarışması Birinciliği 
  • 1995-1996 Ortaokullar Bilgi Yarışması İlçe İkincisi 
  • 1994-1995 Türk Kalp Vakfı "Atatürk" Konulu İstanbul Ortaokullararası Kompozisyon Yarışması Birincisi
  • 1994-1995 Türk Kalp Vakfı "Atatürk" Konulu İstanbul Ortaokullararası Resim Yarışması İkincisi

2016-2017

  • Aksaray'da yapılan Türkiye okullar arası Küçükler Yüzme Birinciliği 50m. kelebek yarışında Türkiye Beşinciliği,
  • Okul Sporlarının düzenlediği Okullar Arası Küçükler İstanbul İl Birinciliği Yüzme Müsabakası’nda 50 m. sırt üstünde İstanbul İkinciliği,
  • Bursa ilinde düzenlenen okullar arası Modern Pentatlon Türkiye Finali Yarışması'nda gençler B kategorisinde Türkiye İkinciliği, gençler A kategorisinde Türkiye Sekizinciliği ve Türkiye Onikinciliği,
  • Bahçelievler ilçesinde yapılan okullar arası yüzme müsabakalarında Küçük Erkek Yıldız Takımı, Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Takımı İlçe Birinciliği,
  • Okullar arası düzenlenen Bahçelievler İlçesi Kaymakamlık Kupası Hentbol Müsabakaları’nda Küçük Kız Hentbol Takımı İlçe Şampiyonluğu,
  • Okullar arası düzenlenen Bahçelievler İlçesi Kaymakamlık Kupası Hentbol Müsabakaları’nda Küçük Erkek Hentbol Takımı İlçe İkinciliği,
  • Okullar arası düzenlenen Bahçelievler İlçesi Kaymakamlık Kupası Hentbol Müsabakaları’nda Genç Erkek Lise Hentbol Takımı İlçe Üçüncülüğü,
  • Isparta'da düzenlenen Okullar arası Yıldız Kız Yüzme Grup Müsabasaları’nda Grup Dördüncülüğü,
  • Rize ilinde gerçekleşen okul sporları Küçük Erkekler Yüzme Grup Yarışmaları'nda Küçük Erkekler Takımı Grup 3. lüğü,
  • Bahçelievler ilçesinde yapılan okullar arası yüzme müsabakalarında Küçük Erkek Yıldız Takımı, Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Takımı İlçe Birinciliği,
  • Bahçelievler ilçesi okullar arası düzenlenen basketbol turnuvasında Küçük Erkek Basketbol Takımı İlçe İkinciliği,
  • Bahçelievler ilçesi okullar arası düzenlenen basketbol turnuvasında Genç Erkek Basketbol Takımı İlçe Üçüncülüğü,
  • Okullar arası düzenlenen Bahçelievler ilçesi Yıldız Kızlar Voleybol 1.ligi yarışmalarında İLÇE ŞAMPİYONLUĞU,
  • Tozkoparan Yüzme Havuzunda gerçekleşen Okullar arası Küçükler Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında 4x100 Karışık Bayrak Yarışında İstanbul Üçüncülüğü, 4x100 Serbest Bayrak Yarışında İstanbul Dördüncülüğü ve 50 m. Kelebek Yarışında İstanbul Dördüncülüğü,
  • Okullar arası düzenlenen Genç Erkekler Modern Pentathlon İstanbul İl Şampiyonası Yarışlarında Genç Erkekler A kategorisi ve  Genç Erkekler B kategorisinde İstanbul Birinciliği ve İstanbul Üçüncülüğü,
  • Bahçelievler Kaymakamlığı tarafından düzenlenen okullar arası spor müsabakalarında Masa Tenisi Küçük Kızlar İlçe Şampiyonluğu,

2015-2016

  • Karabük'te okullar arası düzenlenen Yıldız Erkekler Yüzme Türkiye Şampiyonası'nda bireyselde 50, 100 ve 200 m. kurbağalamada Türkiye Birinciliği, 4X100 m. Karışık Bayrak Yarışı'nda Türkiye Dördüncülüğü, Yıldız Erkekler Yüzme Takımı Türkiye Beşinciliği,
  • Bahçelievler ilçesi okullar arası düzenlenen yüzme müsabakalarında AREL Yıldız Erkek Takımı İlçe Birinciliği,
  • Bahçelievler ilçesi okullar arası düzenlenen yüzme müsabakalarında AREL Küçük Kız Takımı İlçe Birinciliği,
  • İstanbul Okullar arası düzenlenen Yüzme Minikler İl Birinciliği Müsabakaları'nda 50 m. serbest yarışında İstanbul Şampiyonluğu, 100 m. serbest yarışında İstanbul İkinciliği, 50 m. kurbağalama yarışında İstanbul Üçüncülüğü, 100 m. karışık yarışında İstanbul Dördüncülüğü
  • İstanbul Okullar arası düzenlenen Yüzme Minikler İl Birinciliği Müsabakaları'nda Minikler Yüzme Takımı  4x50 m. serbest ve karışık bayrak yarışında İstanbul İkinciliği
  • İstanbul İli Okullar arası Minikler Yüzme Müsabakaları 100 m. karışık İstanbul Dördüncülüğü
  • Kayseri'de düzenlenen Türkiye Okullar arası Yıldız Erkekler Yüzme Şampiyonası Grup Elemelerinde Yıldız Erkekler Yüzme Takımı Grup Birinciliği
  • Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği Okullar arası Basketbol Müsabakası'nda Küçük Erkekler İlçe Üçüncülüğü,
  • İstanbul ili okullar arası düzenlenen Yıldız Erkekler Yüzme Müsabakaları’nda Ortaokul Yıldız Erkek Yüzme Takımı’mız İstanbul İkinciliği,
  • Malatya’da düzenlenen okullar arası Küçük Kızlar Yüzme Müsabakaları Türkiye Grup Elemeleri’nde Küçük Kızlar Yüzme Takımı 4x100 karışık bayrak yarışında Grup Üçüncülüğü, serbest bayrak yarışında Grup Dördüncülüğü,
  • Adana'da okullar arası düzenlenen Biatlon Türkiye Şampiyonası'nda Genç Erkekler Kategorisinde Türkiye İkinciliği ve Türkiye Dördüncülüğü,
  • Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Yüzme yarışmasında 50m ve 100m kurbağalamada Türkiye Rekoru,
  • Türkiye Yıldızlar Yüzme Şampiyonasında 50-100 ve 200m kurbağalama ve 100m karışık yarışında Türkiye Birinciliği, 200m karışık yarışında Türkiye Üçüncülüğü, 400m karışık yarışında Türkiye Üçüncülüğü,
  • Modern Pentatlon Okullararası İl Yarışında Genç Erkekler Kategorisinde İstanbul Birinciliği ve İstanbul İkinciliği,

2014-2015

  • Bahçelievler İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası'nda Küçükler Satranç Takımı İlçe Dördüncülüğü, Minikler Satranç Takımı İlçe Sekizinciliği
  • İstanbul İli Okullar Arası Yüzme Müsabakaların’nda Yıldız Erkek Yüzme Takımı 4x200 serbest bayrak yarışında ve 4x100 karışık bayrak yarışında İstanbul Dördüncülüğü, 4x100 serbest bayrak yarışında İstanbul Beşinciliği
  • İstanbul İli Okullar Arası Yüzme Müsabakaların’nda Küçük Erkek Yüzme Takımı 4x100 serbest bayrak yarışında ve 4x100 karışık bayrak yarışında İstanbul Yedinciliği,
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 11-12 Yaş kızlar kategorisi Türkiye Şampiyonası Ön Elemesi’nde Küçük Kız Yüzme Takımı 4x50 karışık bayrak yarışında İstanbul Beşinciliği, 4x50 serbest bayrak yarışında İstanbul Sekizinciliği
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 11-12 Yaş kızlar kategorisi Türkiye Şampiyonası Ön Elemesi’nde Küçük Erkek Yüzme Takımı 4x50 serbest bayrak yarışında İstanbul Sekizinciliği, 4x50 karışık bayrak yarışında İstanbul Dokuzunculuğu,
  • Spor Kulüpleri Arası Türkiye Yüzme Şampiyonası 13 yaş kategorisinde 50 m. - 100 m. ve 200 m. kurbağalamada Türkiye Birinciliği, 200 m. ferdi karışık kategorisinde Türkiye Üçüncülüğü, 400 m. ferdi karışıkta Türkiye Beşinciliği
  • Spor Kulüpleri Arası Türkiye Yüzme Şampiyonası 14 yaş kategorisinde 100 m. kurbağalamada Türkiye Altıncısılığı, 50 m. ve 200 m. kurbağalamada  Türkiye Beşinciliği, 100 m. ferdi karışıkta Türkiye Sekizinciliği, 200 m ferdi karışıkta Türkiye Onunculuğu
  • Spor Kulüpleri Arası Türkiye Yüzme Şampiyonası 13 yaş kategorisinde Takım 5. liği
  • Marmaris’te yapılan 11-12 yaş “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris 5.Yıl Yüzme Turnuvaları”nda, Küçük kız 11 yaş 50 m. sırt üstü yarışında dördüncü, kelebek yarışında beşincilik,
  • Marmaris’te yapılan 11-12 yaş “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris 5.Yıl Yüzme Turnuvaları”nda,4x50 m.serbest bayrak takım yarışında Takım Üçüncülüğü,
  • Burhan Felek Yüzme Havuzu  9-10 yaş İstanbul Yüzme Şampiyonası’nda; 50 m. serbest yarışında birincilik ve üçüncülük, 50 m. sırt yarışında ikincilik, 200 m. karışık yarışında dördüncülük, 200 m. serbest yarışında beşincilik.

2013-2014

  • Okullar arası Küçükler Türkiye Yüzme Müsabakaları Türkiye Birinciliği (Ortaokul)
  • Kulüpler arası Türkiye Şampiyonluğu Müsabakaları Türkiye Birinciliği (AREL Spor Kulübü)
  • Okullar arası Yüzme Müsabakaları Marmara Bölgesi Birinciliği (Ortaokul)
  • İstanbul Okullar arası Yüzme Müsabakaları İstanbul Birinciliği (Ortaokul)
  • İstanbul Okullar arası Yüzme Müsabakaları İstanbul Üçüncülüğü (Ortaokul)
  • Gençlik ve Spor Müdürlüğü Hentbol Turnuvalarında Bahçelievler İlçe Birinciliği (Ortaokul)
  • Okullar arası Küçükler Türkiye Yüzme Müsabakaları 100 m. Kurbağalamada TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU
  • Minik Erkek 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe Birinciliği,
  • Küçük Erkek 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe Birinciliği,
  • Minik Kız 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe İkinciliği,
  • Küçük Kız 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe ikinciliği,
  • Minik Kız 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe Üçüncülüğü,
  • Spor kulüpleri arasında düzenlenen 10-12 yaş Türkiye Şampiyonluğu turnuvalarında 50 m. ve 100 m. kurbağalamada Türkiye Birinciliği, 100 m. ve 200 m. karışık sitilde Türkiye Üçüncülüğü, 50 m. ve 100 m. kelebekte Türkiye Üçüncülüğü, 50 m. serbestte Türkiye Dördüncülüğü, 50 m. ve 100 m. kurbağalama Türkiye Yedinciliği,
  • Spor kulüpleri arasında düzenlenen 10-12 yaş Türkiye Şampiyonluğu turnuvalarında 200 m.karışık Türkiye On dördüncülüğü, 50 m. serbest sitilde Türkiye On beşinciliği,
  • Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün düzenlediği turnuvalarda Yıldız Erkek Kategorisinde Hentbol Bahçelievler İlçe Şampiyonluğu (Ortaokul)
  • Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün düzenlediği turnuvalarda Genç Erkek Kategorisinde Hentbol Bahçelievler İlçe İkinciliği (Lise)
  • Okul Sporları küçükler kategorisinde İstanbul Marmara Bölgesi Şampiyonluğu Müsabakalarında Marmara Bölgesi Birinciliği,
  • Okul Sporları Küçükler İstanbul Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında İstanbul 1.liği ve İstanbul 3.lüğü,
  • İstanbul Yüzme Yarışmalarında 100 m kurbağalama yarışında İstanbul Birinciliği, 50 m yarışında İstanbul İkinciliği, 50 m ve 100 m kelebek yarışında İstanbul Beşinciliği, 100 m karışık yüzmede İstanbul Beşinciliği,
  • İstanbul Yüzme Yarışmalarında 100 m kurbağalama yarışında İstanbul İkinciliği, 50 m yarışında İstanbul Üçüncülüğü

2012-2013

  • 23 Nisan Türkiye Şampiyonası Yarışları’nda Bayanlar kategorisinde 200 m. Kurbağalamada Türkiye 2.liği, Genç erkekler kategorisinde 100 m. Kelebekte Türkiye 6.lığı,
  • ”GSİM İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME YARIŞLARINDA” bayanlar kategorisinde 50 m. ve 100 m. Kurbağalama yarışlarında İstanbul 2.liği, 12 yaş bayanlar kategorisinde 50-100 ve 200 m. Kurbağalamada İstanbul 3.lüğü, 11 yaş erkekler kategorisinde 100 m.serbest İstanbul 4.lüğü,
  • “Okullararası Küçükler İl Yüzme Şampiyonasında” 50 metre kurbağalama yarışında İstanbul 3.lügü ve İstanbul 4.lügü,

2011-2012

  • Küçük Erkekler Yüzme Takımı Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 1.liği
  • Yıldız Kızlar Yüzme Takımı Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 1.liği
  • Yıldız Erkekler Yüzme Takımı Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 1.liği
  • Küçük Kızlar Yüzme Takımı Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 2.liği
  • Genç Erkekler Yüzme Takımı Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 2.liği
  • Genç Kızlar Yüzme Takımı Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 3.lüğü
  • Küçük Erkek 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 1.liği
  • Genç Erkek 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 1.liği
  • Yıldız Erkek 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 2.liği
  • Küçük Kız 4x50 m Serbest Bayrak Bahçelievler Kaymakamlık Kupası İlçe 3.lüğü
  • Badminton Yıldız Erkek Takımı İlçe Şampiyonluğu
  • Masa Tenisi Lise Genç Erkek Takımı İlçe 2.liği
  • Badminton Lise Genç Kız ve Erkek takımı İlçe 3.lüğü
  • Hentbol Yıldız Erkek Takımı İlçe 2.liği
  • Hentbol Küçük Erkek Takımı İlçe 3.lüğü
  • MEB İstanbul Yüzme Şampiyonası İl İkinciliği ve İl Altıncılığı
  • Bahçelievler Kaymakamlık Kupası Yıldız Erkekler Hentbol İlçe İkinciliği, 
  • Bahçelievler Kaymakamlık Kupası Küçük Erkekler Henbol İlçe Üçüncülüğü,

2010-2011

  • 2010-2011 İstanbul ili okullar arası Badminton Şampiyonasında İstanbul 4.cülüğü
  • 2010-2011 İstanbul ili okullar arası Yıldızlar Yüzme Müsabakalarında Ferdi Yarış Sonuçları, 50 m. Sırtüstünde İstanbul 3.lüğü, 100 M Sırtüstünde İstanbul 2.liği, 200 m. Sırtüstünde İstanbul 2.liği
  • 2010-2011 yılı İstanbul ili Küçükler Yüzme Müsabakaları Ferdi Yarış Sonuçları, 200 m. Serbestte İstanbul 2.liği, 100 m. Serbestte İstanbul 2.liği
  • Yüzme yarışmalarında, 100m Sırtüstü Stilde Türkiye 7. liği, 200m Sırtüstü Stilde Türkiye 7.liği ,200 m. Ferdi Karışıkta Türkiye 10.luğu olmuştur.
  • 2010-2011 Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 1998 doğumlu kızlar arasında 400 m. Serbest Stilde Türkiye 3.lüğü,800 m. Serbest Stilde Türkiye 3. lüğü,
  • 2010-2011 Türkiye Şampiyonası’nda 1999 doğumlu kızlar arasında 200 m. Serbest Stilde Türkiye 1.liği
  • 2010-2011 Türkiye Şampiyonası’nda 1996 doğumlu erkekler arasında 100 m. Kelebek Stilde Türkiye 6.lığı,200 m. Kelebek Stilde Turkiye 2.liği,400 m. Ferdi Karışıkta Turkiye 4.lüğü
  • 2010-2011 yılı Yüzme yarışmalarında KÜÇÜK KIZ TAKIMI ilçe 2.liği
  • 2010-2011 yılı Yüzme yarışmalarında KÜÇÜK ERKEK TAKIMI ilçe 1.liği
  • 2010-2011 yılı Yüzme yarışmalarında YILDIZ KIZ TAKIMI ilçe 2.liği
  • 2010-2011 yılı Yüzme yarışmalarında YILDIZ ERKEK TAKIMI ilçe 1.liği

2009-2010

  • Lise Genç Kız Takımı Badminton İstanbul 3.lüğü,
  • Yıldız Badminton Takımı İstanbul 4.lüğü,
  • Satranç İstanbul 5.liği

2008-2009

  • Türkiye Yüzme Federasyonu Kulüpler Arası Yaz Yüzme Şampiyonası, AR-EL Koleji Spor Kulübü Ferdi Yarış Sonuçları: 1 Türkiye İkinciliği, 2 Dördüncülüğü 
  • Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Türkiye Şampiyonas,ı AR-EL Koleji Spor Kulübü Ferdi Yarış Sonuçları: 3 Türkiye Üçüncülüğü, 4 Türkiye Altıncılığı, 1’er Türkiye Yedinciliği ve Sekizinciliği
  • Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Türkiye Şampiyonas,ı AR-EL Koleji Spor Kulübü 9 Yaş Erkekler Takımı, 4X50 m. Karışık Bayrak Türkiye İkinciliği / Ferdi Yarışlarda 2 Türkiye Birinciliği, 2 Türkiye İkinciliği, 2 Türkiye Üçüncülüğü, 1 Türkiye Dördüncülüğü, 1 Türkiye Altıncılığı
  • Voleybol Yıldız Kızlar İlçe İkinciliği
  • Tekvando Genç Kızlar Takımı, İl Üçüncülüğü
  • Bahçelievler Kültür ve Spor Ligi Badminton Yıldızlar Takımı, İlçe Birinciliği 
  • Bahçelievler Kültür ve Spor Ligi Badminton Gençler Takımı, İlçe Birinciliği 
  • Bahçelievler Kültür ve Spor Ligi Yıldız Kız Voleybol Takımı, İlçe Birinciliği 
  • Türkiye Yüzme Şampiyonası Müsabakaları AR-EL Koleji Spor Kulübü Küçükler Yüzme Takımı, İl Dördüncülüğü 
  • Türkiye Yüzme Şampiyonası Müsabakaları AR-EL Koleji Spor Kulübü Ferdi Sonuçları: 50m Sırtüstü 1 Türkiye Birinciliği ve 1 Türkiye Üçüncülüğü, 100m Sırtüstü 1 Türkiye Birinciliği ve 1 Türkiye Dördüncülüğü, 200m Serbest 2 Türkiye İkinciliği ve 1 Türkiye Üçüncülüğü, 100m Karışık 1 Türkiye Üçüncülüğü ve 1 Türkiye Dördüncülüğü

2007-2008

  • Badminton Yıldızlar Takımı İlçe Birinciliği
  • Badminton Yıldızlar Takımı İl Sekizinciliği
  • Badminton Gençler Takımı İlçe Üçüncülüğü
  • Tekvando Yıldızlar Takımı İl Üçüncülüğü
  • Yıldız Erkekler Basketbol İlçe Sekizinciliği

2006-2007

  • Voleybol Genç Kızlar İlçe Birinciliği
  • Voleybol Küçük Kızlar İlçe İkinciliği
  • Basketbol Küçük Erkekler İlçe İkinciliği
  • Badminton Yıldızlar Takımı İl Dördüncülüğü
  • Badminton Yıldızlar Takımı İlçe Birinciliği
  • Badminton Küçükler Takımı İl Sekizinciliği

2005-2006

  • Basketbol Küçük Erkekler İlçe İkinciliği
  • Voleybol Küçük Kızlar İlçe Birinciliği

2004-2005

  • Basketbol Küçük Erkekler İlçe Şampiyonu

2003-2004

  • Badminton Yıldızlar Takımı İl Üçüncüsü
  • Yıldız Kızlar Yüzme İl Dördüncüsü
  • Basketbol Küçük Erkekler İlçe Şampiyonluğu
  • Küçükler Ferdi Karışık Yüzme İlçe Birincisi
  • Küçükler Kurbağalama İlçe Birincisi
  • Küçükler Serbest Yüzme İlçe Birincisi
  • Yıldızlar Sırtüstü Yüzme İlçe Birincisi
  • Yıldız Erkekler Basketbol İlçe İkincisi
  • Küçükler Serbest Bayrak Yüzme İlçe İkincisi
  • Küçük Erkekler Yüzme İlçe İkincisi
  • Yıldız Kızlar Yüzme İlçe İkincisi
  • Yıldızlar Serbest Bayrak Yüzme İlçe İkincisi
  • Yıldız Erkekler Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Küçükler Serbest Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Yıldızlar Sırtüstü Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Yıldızlar Serbest Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Genç Kızlar Kelebek Yüzme İlçe Birincisi
  • Genç Kızlar Kelebek Yüzme İlçe Birincisi
  • Genç Kızlar 50 m. Serbest Yüzme İlçe İkincisi
  • Genç Erkekler 100 m. Serbest Yüzme İlçe İkincisi
  • Genç Erkekler 50 m. Serbest Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Genç Kızlar 100 m. Serbest Yüzme İlçe İkincisi

2002-2003

  • Voleybol Genç Kızlar İlçe Birincisi
  • Voleybol Genç Kızlar İl Üçüncüsü
  • Badminton Yıldızlar İl Üçüncüsü
  • Küçük Kızlar Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Küçük Erkekler Yüzme İlçe İkincisi
  • Yıldız Kızlar Yüzme İlçe İkincisi
  • Genç kızlar Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Genç Erkekler Yüzme İlçe İkincisi
  • Küçük Erkekler Basketbol İlçe İkincisi

2001-2002

  • Genç Kızlar Voleybol Türkiye Üçüncüsü
  • Minik Erkekler Yüzme Yarışması İlçe Takım Birincisi
  • Basketbol Minikler Erkek İlçe Birincisi
  • Badminton Yıldızlar İlçe Birincisi

2000-2001

  • Yıldız Erkekler Hentbol Türkiye Birincisi
  • Genç Kızlar Voleybol Türkiye İkincisi 
  • Küçük Kızlar Yüzme İlçe Birincisi
  • Küçük Erkekler Yüzme İlçe Üçüncüsü
  • Yıldız Erkekler Yüzme İlçe Birincisi
  • Genç Erkekler Yüzme İlçe Birincisi
  • Genç Kızlar Yüzme İlçe İkincisi 
  • Genç Erkekler Yüzme Takımı İstanbul Beşincisi 
  • Genç Kızlar Takımı Yüzme İstanbul Dördüncüsü
  • Genç Erkekler Yüzme İstanbul İkincisi
  • Yıldızlar Badmington İstanbul Grup Üçüncüsü

1999-2000  ve öncesi

  • 1999-2000 Genç Kızlar Voleybol İlçe Birincisi 
  • 1999-2000 Genç Kızlar Voleybol Türkiye Beşincisi 
  • 1999-2000 Yıldız Erkekler Basketbol İlçe İkincisi 
  • 1999-2000 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Üçüncüsü 
  • 1999-2000 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Yarıfinal Birincisi
  • 1998-1999 Özel Darüşşafaka Lisesi Spor Şenliği Step Yarışması İlçe İkincisi 
  • 1998-1999 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Üçüncüsü 
  • 1998-1999 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Yarıfinal Birincisi 
  • 1998-1999 Genç Kızlar Voleybol İlçe Birincisi 
  • 1998-1999 Yıldız Kızlar Voleybol İlçe Üçüncüsü 
  • 1998-1999 Genç Erkekler Yüzme Takımı İlçe Dördüncüsü
  • 1998-1999 Genç Erkekler Ferdi Yüzme Dalı 2 İlçe Birincisi
  • 1998-1999 Buz Sporları Federasyonu Başkanlığı Artistik Paten Teşvik Şampiyonası Türkiye Üçüncüsü
  • 1998-1999 Genç Erkekler Ferdi Yüzme Dalı 2 İlçe İkincisi
  • 1998-1999 En Yüksek Uçurtma Şenliği İlçe İkincisi 
  • 1997-1998 Genç Erkekler Voleybol İlçe Üçüncüsü 
  • 1997-1998 Genç Erkekler Basketbol İlçe Üçüncüsü 
  • 1997-1998 Genç Kızlar Voleybol İkincisi 
  • 1997-1998 Genç Erkekler Yüzme Takımı İlçe Birincisi
  • 1997-1998 Genç Erkekler Ferdi Yüzme 8 İlçe Birincisi
  • 1997-1998 Genç Erkekler Ferdi Yüzme 12 İlçe İkincisi
  • 1997-1998 Genç Erkekler Ferdi Yüzme 5 İlçe Üçüncüsü
  • 1997-1998 Genç Erkekler Bayrak Yarışları Yüzme 3 İlçe Birincisi
  • 1995-1996 Liselerarası Halk Oyunları Yarışması İlçe Birincisi 
  • 1995-1996 Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması "Kaşıklı Karşılama Dalı" Türkiye İkincisi
  • 1995-1996 Genç Kızlar Takımı Kır Koşusu İlçe Üçüncüsü
  • 1997-1998 Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması Final Ödülü 
  • 1997-1998 Ortaokul Erkekler Yüzme Takımı İlçe Birincisi 
  • 1997-1998 Kolejlerarası Bowling Takımı Birinciliği 
  • 1997-1998 Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması Türkiye İkincisi
  • 1996-1997 Liselerarası Halk Oyunları Yarışması İstanbul İkincisi
  • 1995-1996 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Gülhane Etkinlikleri Jüri Özel Ödülü
  • 1995-1996 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Gülhane Etkinlikleri Halk Oyunları Yarışması Birincilik Ödülü 
  • 1994-1995 Judo İstanbul Birincisi
  • 1994-1995 Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması "Kaşıklı Karşılama Dalı" Türkiye İkinciliği
  • 1993-1994 Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması Pandomim Dans Dalı Türkiye Birinciliği
  • 1993-1994 Genç Erkekler Basketbol İlçe Üçüncüsü
  • 1993-1994 Genç Kızlar Basketbol İlçe Üçüncüsü
  • 1993-1994 Halk Oyunları İlçe Birincisi
  • 1992-1993 Ortaokul Kızlar Takımı Kır Koşusu İlçe Birincisi 
  • 1990-1991 Masa Tenisi Takımı İlçe Birincisi