Haberler

AREL KOLEJİNDE YILDIZLAR PARLADI Tüm Haberler

SANAT DOLU BİR GECEYE GÖSTERİLER DAMGASINI VURDU.

AREL Kolejinde gerçekleşen “AREL' de Yıldızlı Bir Gece" isimli sanat gecesinde, sevilen sanatçı Soner Arıca 100. Yıla özel bestelediği Cumhuriyet Marşı’nı öğrencilerle birlikte söyleyerek izleyicilere unutulmaz bir an yaşattı.

Sanat ve müziğin bir araya geldiği "AREL' de Yıldızlı Bir Gece" programı, AREL Kolejinde gerçekleşti. AREL öğrencileri, hazırladıkları gösterilerle izleyenleri büyülerken Soner Arıca ve AREL Yıldızlar Orkestrası'nın birlikte seslendirdiği Cumhuriyet Marşı programa damgasını vurdu.

Sanatın ve Yeteneklerin Coşkusu Sahnedeydi

Cinderalla Vals' inin zarif melodileriyle başlayan program Mavi Rüya Bale Gösterisi' nin büyülü atmosferi, Evgeny Grinko' nun Vals’i ile zirveye ulaştı. Minik Yıldızlar Korosu'nun seslendirdiği şarkılar ise salona neşe kattı.

İlkokul öğrencilerimiz, Kelebeklerin Dansı ve Stars of The Dance gösterileriyle izleyicileri etkilerken The Little Mermaid müzikali herkesi unutulmaz bir masal dünyasına sürükledi. Ortaokul öğrencilerinin modern dans gösterisi Flying Stars ise gecenin enerjisini daha da yükseltti.

Soner Arıca ile Cumhuriyet Marşı'na Özel Bir Dokunuş

Programın finalinde AREL Yıldızlar Orkestrası, sevilen sanatçı Soner Arıca ile bir araya gelerek sanatçımızın Cumhuriyetin 100. Yılı’na özel bestelediği, her yaştan insanın dilinde olan “Cumhuriyet Marşı” nı söyleyerek unutulmaz bir an yaşadılar.