Kurumsal

Kurucunun Mesajı

Değerli Veliler,
Sevgili Öğrenciler,

Anaokulundan üniversiteye yaşam boyu eğitim veren okulumuzda; uyguladığımız uluslararası eğitim anlayışıyla bilgiye ulaşmayı bilen, teknolojiyi araç olarak kullanan, kendini sürekli geliştiren ve en önemlisi iletişim kurabilen “dünya insanı” gençler yetiştiriyoruz. Onların hayattan kopmadan yetiştiklerinin göstergesi, akademik başarılarının yanı sıra spor, müzik ve sanat alanlarında da gösterdikleri başarılardır.

Eğitim sektöründe 30 yılı aşan bir kurum olarak, kurulduğumuz günden bugüne, gelişimi ve değişimi kendimize ilke edindik. Öğrencilerimize kişisel potansiyellerini ve yeteneklerini sonuna kadar kullanmalarına olanak sağlayan bir eğitim ortamı sunduk. Bugün, Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla evrensel standartlarda yürütmenin, yetiştirdiğimiz öğrencilerin ulusal ve uluslararası alanlarda gösterdikleri başarıların ve ülkemizde örnek gösterilen kurumlar arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ulusal ve evrensel değerleri kucaklayan, ülkemizin yüzünü aydınlık ufuklara çeviren başarılı gençler yetiştirmeye sizlerle birlikte devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Kemal GÖZÜKARA
AREL Koleji Kurucusu
AREL Üniversitesi Onursal Başkanı